Výroba nerezových nádrží Kovo Prudík s.r.o.

Máte zájem o nádrž, vinifikátor nebo macerační tank? Tak to jste tady správně! Nerezové nádrže a jiné nádoby pro vinaře vyrábíme v různých tvarech dle potřeb a přání zákazníka. 

O firmě

 

Rodinná firma Kovo Prudík je na trhu již od roku 1991. Hlavním výrobním programem jsou nerezové nádrže, vinifikátory, chladící tanky, dopravníky aj. . Firma si vydobila své místo na trhu s nerezovými nádržemi jak v České republice, tak za hranicemi naší země.


Společnost od 1.1.2022 spadá pod nového majitele Jana Žďárského a stala se sesterskou firmou Vinařského ráje. 


V případě dotazů a poptávek neváhejte kontaktovat nového výkonného manažera Zdeňka Karpíška na telefonním čísle +420 602 738 567. 


 

Naše služby

Vyrobíme pro vás

  • Skladovací nádrže - válcové uzavřené, válcové s plovoucím víkem, hranaté, dělené, klenbové a další dle vašeho přání
  • Vinifikátory - sprchovací a s lopatkovým systémem míchání
  • Kryomacerační nádrže - s lopatkovým systémem míchání
  • Pochůzkové konstrukce s rošty a schodiště se zábradlím pro vaše vinařství
  • Další výrobky z nerezové oceli

Další služby

  • 3D modelování nádrží v softwaru 3D CAD Inventor - možnost prohlédnout si produkt ještě před objednáním výroby
  • Technické poradenství ohledně nádrží a dalších výrobků z nerezové oceli
  • Individuální přístup k vašemu projektu - vybavení vinařství na klíč ve spolupráci s naší sesterskou společností Vinařský ráj

Co o našich nádržích říkají naši zákazníci?

Petr Cibulka
Z toho, co jsem měl možnost vidět a vyzkoušet, pro mě nádrže Kovo Prudík nemají na českém trhu v rámci kvality konkurenci. Veškeré jednání bylo profesionální a dodání proběhlo ve smluveném termínu. 
Petr Cibulka
Víno Cibulka
Ondřej Tichý
Sklepní hospodářství Vinařství Volařík je vybaveno nerezovými nádobami společnosti Kovo Prudík od prvopočátku a absence jakéhokoliv problému za tuto poměrně dlouhou dobu používání je pro nás přímým důkazem o vysoké kvalitě. Proto v případě pořízení dalších nádrží je volba zhotovitele vždy jasná a dnes máme tu možnost v našem vinařství bezproblémově využívat více jak 80 tanků různých objemů (od 1 000 do 10 000 l) po celou dobu výroby, tj. fermentační tanky s duplikátorem nebo u nás hojně využívané macerační tanky, které přesně vyhovují našim požadavkům - rychlé zchlazení macerovaného rmutu, dobré promíchání celého objemu a v případě použití těchto tanků k fermentaci pro výrobu červených vín, možnost automatizovaného ohřevu. 
Ondřej Tichý
Vinařství Volařík

Pro více informací kontaktujte

Zdeněk Karpíšek

Výkonný manažer
+420 602 738 567 karpisek%at%kovoprudik.cz