Prodejna

Naše prodejna je místem, kde se staráme o vaši spokojenost, zodpovíme vaše dotazy, poradíme vám vybrat si správný produkt a společně s vámi najdeme optimální řešení vašich požadavků.

Všichni naši prodejci jsou odborně vyškolení a nebuďte překvapení, pokud vám během nákupu nabídnou výbornou italskou kávu. To prostě berte jako poděkování za vaši návštěvu. My si velmi dobře uvědomujeme, že bez vás bychom nikdy nebyli Vinařským rájem, kterým jsme nyní! 

Kde naši prodejnu najdete?

Vinařský ráj
Farma pod Zámkem, Čejkovice 696 15

Jak se k nám dostanete?

Směr od Brna
Kanceláře, prodejna a sklady Vinařského ráje se nachází v areálu pod Čejkovickým zámkem. Z dálnice směrem od Brna sjeďte na Velké Bílovice a v Čejkovicích se držte na hlavní silnici směrem na Mutěnice. Na konci Čejkovic uvidíte po pravé straně vjezd do areálu. Po vjezdu do areálu odbočte doprava. Na konci areálu po pravé straně najdete prodejnu a o kousek dál na levé straně kanceláře. 

Směr od Hodonína
Za Mutěnicemi odbočte doleva a jeďte stále rovně až do Čejkovic. Po příjezdu do Čejkovic vjeďte do areálu po levé straně. V areálu odbočte doprava a jeďte stále rovně, po pravé straně narazíte na prodejnu a po levé straně o kousek dál na kanceláře. 

Otevírací doba

PO - PÁ 7:30 – 17:00
SO 8:00 – 12:00 

Kontakty

Tomáš Martinec

Prodejna
+420 777 286 654 martinec%at%vinarskyraj.cz