Kariéra v ráji

Jsme Vinařský ráj - ráj všech vinařů a jejich vín. Zákazník pro nás není jen číslo v řadě, ale opravdový přítel, kterému rádi pomůžeme v každé situaci. Vážíme si našich hodnot, které uplatňujeme jak směrem k zákazníkům, tak našim rájským kolegům. Poznej nás blíž a staň se jedním z nás. 
web-1034.jpg

Přátelský kolektiv

Jsme poměrně mladý a přátelský kolektiv, který vždy drží při sobě a nezalekne se žádného problému. Vše vždy společnými silami vyřešíme. Prostě táhneme za jeden provaz.

Zapálení pro věc

I když se na nás ve vinařské sezóně hrne kupa nevyřízených emailů nebo objednávek, jdeme do toho s vervou a odhodláním. Naším záměrem je vždy uspokojit přání našich zákazníků.

Rádi se učíme novým věcem

Každý týden angličtina, školení k postřikům nebo výjezd na zahraniční seminář? V ráji dbáme na vzdělávání našich zaměstnanců. Aneb neusínáme na vavřínech a rádi se učíme novým věcem.

Jaké kroky do ráje vedou?

První kontakt je od tebe. Pošleš nám svoje CV 
a motivační dopis. S tím jde v ruku v ruce i první dojem. Pokud nám vše hraje do karet, 
ozveme se do několika dnů.
Následuje setkání u kávy s naší personalistkou, kde si popovídáte 
o představách spolupráce.
Obě strany jsou pro? Ještě tě čeká druhé setkání s vedoucím oddělení.
Jako  poslední už tě čeká jen podepsat smlouvu a poznat celý tým.

Pojď nahlédnout pod korek týmu vinařského ráje

Jiří Kuchyňka
Práce servisáka tak velkých mašin, jako je třeba Willmes, není rozhodně jednoduchá. Ale naopak je super, že se i ve svých letech pořád vzdělávám a na různých závadách se naučím spoustu věcí, které se mi hodí i do osobního života.
Irena Turzíková
Ve Vinařském ráji se cítím jako doma. Baví mě hlavně práce s lidmi, zařizování doprav a taky, když nevím, kam dřív skočit a překonávám sama sebe. Máme tady dobrý kolektiv a není věc, kterou bychom společně nevyřešili.

Aktuálně volné pozice

Zkus se nám ozvat!


Není zrovna vypsána žádná pozice nebo není mezi inzeráty pracovní pozice, na kterou by ses hodil/a? I tak můžeš poslat svůj životopis.
Pokud jsi náš člověk, určitě se ti ozveme. Buďme v kontaktu!

 
Nahrát soubor